Pratite nas

Pozdrav, koji sadržaj vas zanima?

Košarka

Hezonja briljantan u pobjedi Real Madrida: Predvodio je svoju momčad do pobjede

Hrvatski košarkaš, Mario Hezonja, bio je najbolji u redovima svojeg Real Madrida. On je s 23 poena predvodio Madriđane do pobjede u prvom kolu ACB lige.

Hrvatski reprezentativac, Mario Hezonja, sjajno se snalazi u dresu Real Madrida. On je u utakmici prvog kola ACB lige predvodio Madriđane do trijumfa nad Gironom s ugrađena 23 poena u nepunih 25 minuta provedenih na parketu. Pobijedili su 94:88.

Uz 23 poena, Hezonja je dodao i sedam skokova, a ukrao je i dvije lopte uz valorizaciju 26. U protivničkoj momčadi, spomenut ćemo bivšu NBA zvijezdu Marca Gasola koji je zabio 21 poen, uhvatio sedam skokova i podijelio sedam asistencija.

Hrvatski košarkaš, Roko Prkačin, nije se dobro proveo na parketu. On je za deset minuta na parketu uhvatio tri skoka i upisao jednu asistenciju, bez ubačenog poena.

Bosanskohercegovački reprezentativac, Džanan Musa, za Real je upisao 15 poena te je uz Hezonju bio najbolji pojedinac u redovima madridskog giganta.

Ostavi komentar

Možda će vas zanimati

Košarka

Bojan Bogdanović predvodio je Detroit Pistonse do nove pobjede protiv Miami Heata.

Košarka

Anadolu Efes je umirovio dres Krunoslava Simona.

Košarka

U nedjeljnom, nešto ranijem terminu, odigrale su se NBA utakmice koje su bile na rasporedu, a nastupio je i naš Ivica Zubac koji brani...

Nogomet

Luka Modrić zabio je peti gol u ovoj sezoni. Iz penala je bio siguran za poravnavanje rezultata u gostima kod Rayo Vallecana.