Pozdrav, koji sadržaj vas zanima?

Košarka

HT Premijer liga: Cedevita Junior bolja od Šibenke na Baldekinu

Vitamini prelomili utakmicu u drugom poluvremenu…

Košarkaši Cedevite Junior upisali su novu pobjedu u domaćem prvenstvu nakon što su na šibenskom Baldekinu slavili protiv Šibenke rezultatom 61:80.

Šibenčani su bolje otvorili susret te imali vodstvo od 16:13 nakon prvih deset minuta igre. Međutim, već u drugoj četvrtini gosti iz Zagreba ubacili su u veću brzinu i na poluvrijeme otišli s vodstvom od 33:37.

U drugom poluvremenu “Vitamini” su još više pojačali tempo i prelomili utakmicu do kraja za novu pobjedu i sada su na samom vrhu ljestvice s omjerom 4-1 kao što imaju Split, Cibona i Škrljevo.

Šibenka je, pak, sada na mjestu koje vodi u ligu za ostanak s omjerom 1-4.

ŠIBENKA: Paić 11, Rebić 10, Antić 2, Jambrović 8, Pleadin 8, Kujundžić 9, Gulin 4, Arslanagić 9.

CEDEVITA JUNIOR: Filipović 7, Radović 12, Smajlagić 6, Bošnjak 5, Planinić 6, Bundović 6, Kučić 4, Batinić 17, Miličević 12, Šabić 5.