Connect with us

Pozdrav, koji sadržaj vas zanima?

Košarka

EUROBASKET ZA ŽENE: Hrvatska upisala i drugi poraz od Rusije na Europskom prvenstvu

Drugi poraz djevojka

Izabranice izbornika Stipe Bralića i drugi put su poražene na ovogodišnjem EuroBasketu od košarkašica Rusije rezultatom 62:73.

Utakmica je bila ravnopravna u prvom poluvremenu, ali u drugom poluvremenu košarkašice Rusije su dodale “gas” i okrenule utakmicu u svoju korist.

Hrvatske reprezentativke još imaju šanse za proći u osminu finala ako u nedjelju pobjede Češku kako bi prošle kao treća reprezentacija u skupini D.

Najefikasnija naša košarkašica bila je Ivana Dojkić koja je ubacila 25 poena, a uz nju se još istaknula i Iva Slonjšak koja je ubacila 17.

HRVATSKA: Dojkić 25, Slošnjak 17, Mašić 6, Begić 5, Tadić 4, Cvitković 2, Tikvić 3.