Connect with us

Pozdrav, koji sadržaj vas zanima?

Rukomet

Najbolja hrvatska i francuska ekipa u Koprivnici, epizoda 2: Brest – Podravka Vegeta (18:00 h)

Foto: Ivan Brkić / RK Podravka Vegeta // Montaža: hr-rukomet.hr

Odličnu su partiju pružile rukometašice Podravke Vegete u subotnjem okršaju protiv, kako ih je Zlatko Saračević nazvao, jednih od favoritkinja ovosezonske Lige prvakinja. Nije Saračević daleko od istine, francuska je ekipa prošle sezone u deset susreta elitnog razreda ženskog rukometa upisala čak osam pobjeda, uz minimalni poraz od mađarskog Gyora (28:29), ekipe koja je jedina imala bolji omjer od svih klubova LP. U utakmice s takvim sastavima uvijek se ulazi u ulozi autsajdera.

Carlos mora povećati efikasnost

Večeras je na rasporedu drugih 60 minuta u Koprivnici, samo što će, zbog tehničkih detalja, ovog puta ulogu domaćina imati francuski sastav. Hrvatske su prvakinje u subotu pružile nadahnutu partiju na čelu s nevjerojatnom Dejanom Milosavljević, igračicom koju u prosincu vidimo kao predvodnicu hrvatske reprezentacije na Euru u Danskoj. S 12 postignutih pogodaka sasvim je zasluženo ponijela epitet igračice utakmice, a prava je šteta što joj se niti jedna suigračica nije uspjela približiti, gledajući napadačku efikasnost. Borbena Tsakalou zaustavila se na pet golova, a po četiri su dodale Mugoša i Carlos. Upravo će Angolka morati poraditi na popravljanju vlastite efikasnosti. Neupitno je da svojim trudom i napadačkom hrabrošću pridaje i svoj obol sveukupnoj igri, no statistički gledano, niti jedna podravkašica nema tako slab postotak šuta. U subotu je bila na 36 posto (4/11).

Foto: Ivan Brkić / RK Podravka Vegeta

Nužno zaustaviti barem jednu iz trojca Gros – Niakate – Pop-Lazić

Najopasnijima u prvom srazu ova dva kluba u redovima Bresta pokazale su se Ana Gros, za koju smo i prije znali koliko je opasna po broju postignutih golova i Kalidiatou Niakate, koja je bombama izluđivala Dumansku i Ećimović. Njih dvije zajedno su postigle 15 pogodaka, a kad se njima još pridoda i Slađana Pop-Lazić, snažna pivotkinja koja je u drugom dijelu zabila šest golova, onda dolazimo do brojke od 23 pogotka. Dakle, ako bi se večeras zaustavila samo jedna od navedene tri igračice, uz uvjet da ne iskoči niti jedna druga, podravkašice mogu do bodova.

Zaostali susret Lige prvakinja između Bresta i Podravke Vegete u Koprivnici na rasporedu je u 18 sati uz prijenos na programu Arene Sport 2.

Ljestvica skupine B nakon osam kola

POZICIJAKLUBUTAKMICEPOBJEDEREMIJIPORAZIGOL-RAZLIKABODOVI
1.Gyori7520+5212
2.CSKA Moskva7511+1911
3.Odense8503+4710
4.Brest7421+2810
5.Budućnost6213-125
6.PODRAVKA VEGETA5104-332
7.Borussia Dortmund7106-422
8.Ramnicu Valcea5005-340

Top internet kladionice

1
100%
TOTAL SCORE

500kn bonusa na prvu uplatu

PSK je prva sportska kladionica u Hrvatskoj koja svih ovih godina uspijeva zadržati standard kakvog je postavila od samog početka.

2
100%
TOTAL SCORE

400 EUR bonusa na prvu uplatu

Mozzart je regionalna kladionica, sponzor brojnih poznatih klubova i sportaša, koja je postala jedna od najprestižnijih destinacija za klađenje u svijetu.

3
100%
TOTAL SCORE

1000kn paket dobrodošlice

Germania je jedna od najprepoznatljivijih kladionica, koja je na hrvatskom tržištu prisutna već više od 2 desetljeća.

4
100%
TOTAL SCORE

100% bonus do 5000kn

Favbet kladionica jedna je od najboljih hrvatskih kladionica koja svojim prepoznatljivim bonusima i ponudom, ruši sve standarde. Osim kladionice, tu je i casino sekcija s mnogo popularnih slot igara.

5
95%
TOTAL SCORE

Do 500kn dobrodošlice na prvu uplatu

Supersport kladionica jedna je od najpopularnijih u Hrvatskoj, što opravdava njena široka ponuda sportskih događaja.

Ostavi komentar

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Možda će vas zanimati

Rukomet

Rukometašice Podravke iz Koprivnice danas su gostovale u Njemačkoj u sklopu 6. kola Lige prvaka i malo je reći da su doživjele katastrofalan poraz....