Connect with us

Pozdrav, koji sadržaj vas zanima?

hrsport.hr

Nogomet

Liga prvaka: PSG-u golijada u Münchenu, Chelsea pobjedom protiv Porta na korak do polufinala

Gosti zadovoljniji nakon završetka večeri

U večerašnjim utakmicama četvrtfinala Lige prvaka, PSG je u dvoboju večeri svladao Bayern Munchen s 3:2, dok je Chelsea u Španjolskoj bio bolji od Porta s 2:0.

PSG je poveo već u trećoj minuti. Nakon kontra napada, Neymar dodaje na desno do Mbappea koji puca, a lopta kroz noge Neuera ulazi u mrežu za 1:0 vodstvo Parižana.

Paris Saint-Germain udvostručuje vodstvo na 2:0 u 28. minuti kada nakon ubačaja u šesnaesterac Neymara, Marquinhos zabija za 2:0 vodstvo PSG-a.

Bayern se vraća u igru u 35. minuti kada nakon ubačaja Mullera Choupo-Moting zabija za 2:1. Inače, Choupo-Moting je u ovoj utakmici mijenjao ozlijeđenog Roberta Lewandowskog.

U 60. Minuti Bayern golom kapetana Thomasa Mullera dolazi do izjednačenja na 2:2.

Nažalost po Bayern, u 68. minuti sijevnula je Kontra PSG-a koju Mbappe pretvara u pogodak za 2:3.

U drugom dvoboju večeri Chelsea je bio bolji od Porta 2:0.

Chelsea je u vodstvo doveo Mason Mount u 32. minuti na asistenciju Brazilca Jorginha.

U 85. minuti Chelsea dolazi do potvrde pobjede kada za 2:0 zabija Benjamin Chilwell.

Mateo Kovačić odigrao je vrlo dobru utakmicu za “Bluese“, sve do druge minute sudačke nadoknade kada ga je zamijenio Emerson Palmieri.