Lecce i Widzew Łódź zainteresirani za Arbera Hoxhu
Dinamo Zagreb pripreme u Sloveniji nastavlja s pojačanjem u vidu povratka Mislava Oršića, no to bi moglo značiti odlazak jednog krila iz Maksimira.
Gabriel Vidović ostaje siguran, dok je Varela i dalje projekt kluba i predviđen za B momčad, što Arbera Hoxhu čini najbližim odlasku.
Talijanski TuttoMercatoWeb javlja kako je Lecce ponovno zainteresiran za albanskog reprezentativca. Uz njih, poljski Widzew Łódź nije odustao i spreman je platiti pet milijuna eura.
Hoxha je u Dinamo stigao iz Slaven Belupa u zimskom prijelaznom roku 2024. za 800 tisuća eura. U 105 nastupa postigao je 12 golova, a posebno se istaknuo prošle jeseni pogocima protiv Hajduka, Fenerbahcea i Rijeke.
Prema Transfermarktu, vrijednost Hoxhe iznosi tri milijuna eura, a ugovor s Dinamom traje do ljeta 2029. godine.