Kalender i Serdarušić izborili četvrtfinale parova u Umagu

Nino Serdarušić i Admir Kalender prvi su hrvatski tenisači koji su ostvarili pobjedu na 36. izdanju Plava Laguna Croatia Opena u Umagu. Plasirali su se u četvrtfinale turnira parova svladavši bjelorusko-meksički par Ivan Ljutarevič i Miguel Reyes-Varela sa 6-4, 6-1.

Kalender i Serdarušić time su nastavili pobjednički niz započet prošlotjednim osvajanjem Challengera u Trstu. Serdarušić je jedini hrvatski tenisač s naslovom u konkurenciji parova na umaškom turniru, a trofej je osvojio 2023. u paru sa Slovencem Blažom Rolom. Reyes-Varela također ima trofej iz Umaga, osvojivši ga godinu dana poslije s Argentincem Guiadom Andreozzijem.

Mili Poljičak nije uspio proslaviti 22. rođendan pobjedom. U paru s Emanuelom Ivaniševićem već je u prvom kolu igrao protiv prvih nositelja, Čeha Adama Pavlaseka i Patrika Rikla. Češki par pobijedio je sa 6-4, 6-2 i izborio četvrtfinale.

Tvrtko Horvat

Stručnjak za sportsko klađenje i savjetnik za iGaming industriju

Tvrtko Horvat je stručnjak za sportsko klađenje s bogatim iskustvom u industriji igara na sreću. Karijeru je započeo u fizičkim kladionicama, gdje je radio na raznim pozicijama vezanim uz korisničko iskustvo, analizu tečajeva i upravljanje ponudom. Kasnije se prebacio na online sektor, gdje je posljednjih 8 godina fokusiran na razvoj i testiranje ..
Posebna ponuda za vas! 🤑
Pretplati se i uzmi 40 FS + 20% cashback!
Please enter a valid email address.
Pozivamo vas da se pridružite našoj zajednici!
👍
Hvala!

Dodali smo vas na našu mailing listu.