Hrvatska radio televizija (HRT), kao i prošle sezone, poslije prvog kruga SuperSport HNL-a kreće s prijenosima hrvatske elite. Ponovno će prenositi utakmice nedjeljom, a prva takva će biti predstojećeg vikenda.
U nedjelju, 20. listopada će kamere HRT-a biti na stadionu Ivan Kušek Apaš u Koprivnicima. Tamo će domaći Slaven Belupo dočekati Hajduk u dvoboju između posljednje i vodeće momčadi natjecanja.
Hajduk poslije devet kola ima 21 bod na svom kontu, dva više od svojih prvih pratitelja Rijeke i Dinama, dok je Slaven Belupo uprihodio tek pet bodova pa mu Gorica i Lokomotiva “bježe” tri boda. Prema hrvatskim online kladionicama, Hajduk je veliki favorit, no “Farmaceuti” su već u duelima protiv Dinama (4:1) i Rijeke (0:0) ove sezone pokazali kako na domaćem travnjaku mogu napraviti dosta štete glavnim kandidatima za naslov prvaka Hrvatske.