Saznajte gdje gledati Dinamo – Istra 1961, prijenos 4. kola HNL-a
Mario Kovačević dobro je krenuo na trenerskoj klupi Dinama. Jer “Modri” su u prvenstvu zasad stopostotni – u prva tri kola ostvarili isto toliko pobjeda i sjede na vrhu ljestvice. U takvom raspoloženju u subotu navečer na Maksimiru igraju protiv Istre 1961, koja pod Goranom Tomićem još ne zna za slavlje. U nastavku pročitajte najave te informacije o prijenosu.
Od prve minute idemo po pobjedu, vodilja nam je naše izdanje iz prvog poluvremena u prethodnoj utakmici protiv Rijeke na Rujevici. Vjerujem da tako možemo igrati i 90 minuta. Trudit ćemo se da tako bude već u subotu i da se nakon utakmice veselimo zajedno s našim navijačima – rekao je Dinamov strateg Kovačević.
Što se kadra tiče, vraćaju se Kevin Theophile-Catherine i Nikola Čavlina, dok su zbog ozljeda “out” Niko Galešić i Ronael Pierre-Gabriel. Inače, Dinamo je iz Istre nedavno doveo Matea Lisicu i Morisa Valinčića.
I Lisica i Valinčić igraju dobro. Ali vidim da se Istra ekipirala, dovela je druge igrače, također dobre i kvalitetne. Njihov ulazak u sezonu možda i nije onakav kakvog su priželjkivali u rezultatskom i bodovnom smislu. Protiv Hajduka su izgubili u gostima, a u sljedećim dvjema utakmicama remizirali i bili bliži pobjedi. Imaju dobru momčad – .
Kako razmišlja gostujući trener Tomić?
Moramo biti opasni u napadu i potrebna je mala doza sreće da se i na nas prelome neke situacije. Fizički smo u dobrom stanju, rastemo iz dana u dan, dosta igrača nije prošlo kompletne pripreme ali što se toga tiče nadolazimo. Prevljak još nije spreman, a otpao je i Ayuma, dok su ostali igrači u kadru. Bilo bi prebahato govoriti da idemo na Maksimir pobijediti utakmicu, a i svaki pozitivan rezultat bi bio dobar poticaj za nastavak prvenstva – poručio je.
Gdje gledati Dinamo – Istra 1961, prijenos 4. kola HNL-a?
Gdje gledati prijenos utakmice s Maksimira? On će biti dostupan i na Max Sportu 1 i na Max Sportu 2, kao i na platformi Max TV To Go, a postoji mogućnost da će susret prenositi i neke online sportske kladionice u Hrvatskoj. Početak je zakazan u 21 sat.
Što se djelitelja pravde tiče, glavni sudac bit će Duje Strukan iz Splita, a pomoćni Dujo Sarić (Klis) i Vice Vidović (Solin). Ulogu četvrtog ima Igor Pajač (Sv. Ivan Zelina), dok su u VAR-u Ivan Bebek (Rijeka) i Marijan Tomas (Vladislavci).
SuperSport HNL, 4. kolo:
Dinamo – Istra 1961 (subota, 21:00h)