Pozdrav, koji sadržaj vas zanima?

Košarka

ABA liga: Odlično poluvrijeme Splita, Partizan kvalitetom došao do nove pobjede

Bodovi ostaju kod kuće…

Košarkaši Srđana Subotića upisali su peti ovosezonski poraz u regionalnoj ligi nakon što su u sedmom kolu izgubili u gostima protiv Partizana 70:89.

Split je odigrao odlično prvo poluvrijeme, čak u par navrata i vodio, no iskustvo i kvaliteta “Crno-bijelih” u nastavku došla je do izražaja i već se nakon treće četvrtine, koja je završila 29:15 u korist domaćih, vidjelo da će “Žuti” teško moći da naprave iznenađenje u Beogradu.

Kod Splita najučinkovitiji je bio Shorter koji je ubacio 23 poena, dok je Mavra ubacio 18 poena.

Kod Partizana najefikasniji je bio Leday koji je ubacio 14, a Nunnally je ubacio 13 poena, uz Anđušića i Trifunovića koji su zabili po 11 poena.

Split nastavlja svoju borbu u ABA ligi te u sljedećem kolu su domaćini SC Derbyju na Gripama. Ta je utakmica zakazana za 28. studenog.

SPLIT: Mavra 18, Shorter 23, Perkušić 3, Dubravčić 2, Sullivan 2, Gizdavčić 2, Runjić 6, Nelson 10, Šarić 4, Jukić, Kalajžić.