Connect with us

Pozdrav, koji sadržaj vas zanima?

Rukomet

Danas na rasporedu prvi od dva susreta u tri dana protiv Francuskinja: Podravka Vegeta – Brest (16:00 h)

Foto: Ivan Brkić / RK Podravka Vegeta // Montaža: hr-rukomet.hr

Nakon četiri tjedna EHF Liga prvakinja vraća se u hram hrvatskog ženskog rukometa, u Koprivnicu. Od 16 sati na rasporedu je sraz osmoga kola, no zbog loše epidemiološke situacije u većem dijelu Europe, Podravka Vegeta je na samo četiri odigrane utakmice, dok francuski Brest na svom kontu ima šest susreta. Zbog bolje pozicije na tablici skupine B, ali i zbog jačega kadra kojeg predvode Ana Gros, Coralie Lassource i Sandra Toft, Francuskinje će u današnji dvoboj ući kao izražene favoritkinje.

„Osjeti se nedostatak treninga“

Trener podravkašica, Zlatko Saračević, svjestan je kvalitete koju sljedeće protivnice posjeduju te, također, zna da je proteklo razdoblje pauze ostavilo traga na njegovim igračicama: „Što se naše ekipe tiče, cure stvarno dobro treniraju od izlaska iz samoizolacije, međutim, osjeti se i vidi se da smo bili zatvoreni. Osjeti se nedostatak treninga. Sve su djevojke u konkurenciji, no kod nekih ozljede su posljedice samoizolacije i korone. Što je tu je, moramo to nadomjestiti još većom borbenošću i moramo poginuti na terenu, igrati do naših krajnjih granica jer Brest je ekipa koja ima kvalitetu.“

U ponedjeljak repriza utakmice

Ako žele iznenaditi najbolji francuski klub, rukometašice Podravke morat će pružiti najbolju predstavu ove sezone, uz dozu sreće te slabijeg dana suparnica. Puno se faktora mora poklopiti ako se želi do bodova koji će malo „gurnuti“ hrvatske prvakinje prema drugom krugu Lige prvakinja. Ako danas ne uspiju kvalitetom iznenaditi jako dobre Francuskinje, popravni ispit imat će već za dva dana na istome mjestu. Naime, EHF je, uz suglasnost klubova, donio odluku da već u ponedjeljak u 18 sati iste protivnice još jednom odmjere snage u Koprivnici, te da se na taj način nadoknadi zaostala utakmica koja se trebala igrati u Brestu. Gošće će u oba dvoboja ući kao favoritkinje, no rukomet je često pun iznenađenja…

Raspored utakmica skupine B ovog vikenda

UTAKMICATERMIN
PODRAVKA VEGETA – BrestDanas, 16:00 h
Budućnost – Ramnicu ValceaVečeras, 18:00 h
Odense – CSKA MoskvaSutra, 16:00 h

Poredak skupine B nakon sedam kola

POZICIJAKLUBUTAKMICEPOBJEDEREMIJIPORAZIGOL-RAZLIKABODOVI
1.Gyori7520+5212
2.CSKA Moskva6510+2011
3.Brest6321+248
4.Odense7403+218
5.Budućnost5113-133
6.PODRAVKA VEGETA4103-292
7.Borussia Dortmund7106-422
8.Ramnicu Valcea4004-330

Top internet kladionice

1
100%
TOTAL SCORE

500kn bonusa na prvu uplatu

PSK je prva sportska kladionica u Hrvatskoj koja svih ovih godina uspijeva zadržati standard kakvog je postavila od samog početka.

2
100%
TOTAL SCORE

400 EUR bonusa na prvu uplatu

Mozzart je regionalna kladionica, sponzor brojnih poznatih klubova i sportaša, koja je postala jedna od najprestižnijih destinacija za klađenje u svijetu.

3
100%
TOTAL SCORE

1000kn paket dobrodošlice

Germania je jedna od najprepoznatljivijih kladionica, koja je na hrvatskom tržištu prisutna već više od 2 desetljeća.

4
100%
TOTAL SCORE

100% bonus do 5000kn

Favbet kladionica jedna je od najboljih hrvatskih kladionica koja svojim prepoznatljivim bonusima i ponudom, ruši sve standarde. Osim kladionice, tu je i casino sekcija s mnogo popularnih slot igara.

5
95%
TOTAL SCORE

Do 500kn dobrodošlice na prvu uplatu

Supersport kladionica jedna je od najpopularnijih u Hrvatskoj, što opravdava njena široka ponuda sportskih događaja.

Ostavi komentar

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Možda će vas zanimati

Rukomet

Rukometašice Podravke iz Koprivnice danas su gostovale u Njemačkoj u sklopu 6. kola Lige prvaka i malo je reći da su doživjele katastrofalan poraz....