Hrvatska dominantnom pobjedom otvorila SP u pikadu

Hrvatska pikado reprezentacija sastavljena od Romea Grbavca i Borisa Krčmara trijumfalno je otvorila Svjetsko prvenstvo. Naša dva najbolja igrača su u prvom kolu grupne faze svladala Maleziju s uvjerljivih 4-0.

Grbavac i Krčmar ni u jednom trenutku dvoboja nisu bili pod pritiskom protivnika te Malezijcima nisu dozvolili niti jednu priliku na izlazu. S druge strane, njih su dvojica bili uspješni na 4/6 pokušaja izlaza uključujući i najveći od 89. Prosjeci od tri strelice su također bili izrazito na strani hrvatskih predstavnika (92.49 – 73.10).

Hrvatsku u drugom kolu očekuje dvoboj protiv Kanade, a pobjednik će izboriti plasman u nokaut fazu natjecanja.

Tvrtko Horvat

Stručnjak za sportsko klađenje i savjetnik za iGaming industriju

Tvrtko Horvat je stručnjak za sportsko klađenje s bogatim iskustvom u industriji igara na sreću. Karijeru je započeo u fizičkim kladionicama, gdje je radio na raznim pozicijama vezanim uz korisničko iskustvo, analizu tečajeva i upravljanje ponudom. Kasnije se prebacio na online sektor, gdje je posljednjih 8 godina fokusiran na razvoj i testiranje ..