Connect with us

Pozdrav, koji sadržaj vas zanima?

Košarka

HT PREMIJER LIGA: Vrijednosnice Osijek do pobjede na startu sezone protiv Sonika

Dobar start Osječana na početku nove sezone…..

Košarkaši osječkih Vrijednosnica otvorili su novu sezonu pobjedom protiv Sonik Puntamike rezultatom 89:66.

Novi hrvatski ABA 2 ligaš tijekom cijelog susreta kontrolirao je dvoboj i prijelom utakmice napravio već u drugoj četvrtini kada je rezultat bio 54:27 nakon prvog poluvremena s tim da su gosti u drugoj četvrtini postigli samo devet poena.

Najbolji strijelac kod domaćih bio je Đorđe Topolović koji je ubacio 23 poena, a kod gostujućih košarkaša najviše se istaknuo hrvatski reprezentativac Pavle Marčinković koji je ubacio 13 poena na današnjoj utakmici.

VROS: Topolović 23, Anyiarbany 20, Bošnjak 17, Lisica 14, Tokić 2, Špehar 2, Porobić 11.

SONIK: Marčinković 13, Marić 12, Šarlija 10, Vučić 9, Jurič 12, Jošić 2, Marić 6, Prskalo 2.