Korpatsch u Hamburgu do drugog WTA naslova u karijeri

Njemačka tenisačica Tamara Korpatsch (WTA – 81.) osvojila je u nedjelju turnir u Hamburgu, svladavši u finalu na zemljanoj podlozi Mađaricu Annu Bondar (WTA – 97.) sa 6-3, 6-3.

Korpatsch je tako prekinula trogodišnje čekanje na svoj drugi naslov na WTA Touru. Prvi je osvojila 2023. u Cluj-Napoci. U veljači ove godine poražena je u finalu dvoranskog turnira u Ostravi.

Bondar je drugu godinu zaredom izgubila u finalu hamburškog turnira. Prošle godine bolja je bila Francuskinja Lois Boisson. Mađarica tako i dalje čeka na svoj prvi WTA naslov.

Ovo je bio peti međusobni dvoboj Korpatsch i Bondar, a prvi u kojem je ulog bio pobjednički trofej. Njemačka tenisačica upisala je petu pobjedu.

Zahvaljujući naslovu, 31-godišnja Korpatsch napredovat će 35 mjesta na WTA ljestvici i zauzeti 46. poziciju, što će joj biti prvi ulazak u Top 50.

Tvrtko Horvat

Stručnjak za sportsko klađenje i savjetnik za iGaming industriju

Tvrtko Horvat je stručnjak za sportsko klađenje s bogatim iskustvom u industriji igara na sreću. Karijeru je započeo u fizičkim kladionicama, gdje je radio na raznim pozicijama vezanim uz korisničko iskustvo, analizu tečajeva i upravljanje ponudom. Kasnije se prebacio na online sektor, gdje je posljednjih 8 godina fokusiran na razvoj i testiranje ..
Posebna ponuda za vas! 🤑
Pretplati se i uzmi 40 FS + 20% cashback!
Please enter a valid email address.
Pozivamo vas da se pridružite našoj zajednici!
👍
Hvala!

Dodali smo vas na našu mailing listu.