Pratite nas

Pozdrav, koji sadržaj vas zanima?

Nogomet

Livaja spasio očajni Hajduk u Lekinom debiju

Nogometaši Hajduka teže nego što se očekivalo došli su do pobjede u dalmatinskom derbiju na Poljudu protiv Šibenika kojeg su dobili s 2:1.

Junak Ivana Leke u debiju na klupi Hajduka bio je njegov najbolji igrač Marko Livaja koji je u 88. minuti zabio za pobjedu “Bilih” od 2:1.

Hajduk je u minus došao već u 13. minuti kada za 1:0. zabija Japanac Haruki Arai. Do kraja poluvremena, šepavi Hajduk ipak uspijeva izjednačiti u 44. minuti utakmice kada za 1:1 zabija Anthony Kalik.

Pobjedu šepavog Hajduka osigurao je Livaja u 88. minuti utakmice. Hajduk je tako na pobjednički način otvorio drugi dio prvenstva, a Šibenik je uz dobru igru ipak ostao kratkih rukava te čeka na svoju prvu pobjedu u HNL-u još od 29. srpnja prošle godine.

Hajduk sada ima četiri boda manje od vodećeg Dinama, dok je Šibenik pretposljednji sa samo 13 osvojenih bodova.

Standings provided by Sofascore

Ostavi komentar

Možda će vas zanimati

Nogomet

Trener Hajduka, Valdas Dambrauskas, nakon teško izborene pobjede protiv Šibenika ovako je prokomentirao utakmicu: Pobjeda je najvažnija. Uoči utakmice sam rekao da će biti...

Nogomet

Nogometaši Hajduka teškom mukom došli su do svoje 16. prvenstvene pobjede pobijedivši u kišnim uvjetima nogometaše Šibenika u Dalmatinskom derbiju s 2:1. Hajduk je...