Manuel Štrlek potpisao za RK Zagreb
Manuel Štrlek novi je igrač RK Zagreba, službeno je potvrđen njegov povratak u klub nakon 14 godina.
Lijevo krilo napustilo je Zagreb 2012. godine kao veliki talent, a sada se vraća kao iskusni rukometaš s bogatom karijerom. Najveći trag ostavio je u poljskom Kielceu gdje je proveo šest godina i s njima 2016. osvojio Ligu prvaka, nakon čega je proglašen najboljim krilom svijeta. Igrao je još za Veszprem, Nexe, a posljednji angažman imao je u Füchse Berlinu.
Za hrvatsku reprezentaciju nastupao je 11 godina, osvojivši brončane medalje na Olimpijskim igrama i Svjetskom prvenstvu, te dvije bronce i jedno srebro s Europskih prvenstava.
Zagreb je ranije potvrdio dolazak Dijana Ćeška i Marka Mamića, uz trenera Hrvoja Horvata. Cilj kluba je izgraditi momčad konkurentnu u Ligi prvaka.