Najbolji hrvatski karatist i jedini na Olimpijskim igrama u Tokiju, Ivan Kvesić, svoj premijerni olimpijski nastup u debitantskom pojavljivanju karatea na OI okončao je na trećoj poziciji u svojoj skupini B s dvije pobjede i dva poraza. Upravo onako kako smo najavljivali prije turnira, bile su nužne tri pobjede za prolaskom u polufinale, a samim time i za osiguravanjem odličja, no Ivan je kiksao u trećemu meču protiv Kanađanina, Daniela Gaysinskog od kojeg je izgubio 1:4.
Prije toga Kvesić je pobijedio Saudijca, Hamedija s 3:2, da bi potom izgubio od Iranca, Ganjzadeha 1:3. Upravo su se ta dva borca kasnije našla u finalu, a pobjedu i zlato odnio je favorizirani Iranac i četverostruki prvak svijeta, i to na bizaran način, nakon što ga je Hamedi nokautirao te zbog toga bio diskvalificiran. I prije posljednje Ivanove borbe u skupini bilo je jasno kako dalje ne može proći, pa je opušteno svladao Amerikanca, Briana Irra 3:1.
Svjetski prvak iz Madrida 2018. godine tako je ostao bez medalje, a pravo je pitanje hoće li ju uopće osvojiti u karijeri budući da je karate ušao specifično samo za ove OI te mu budućnost u olimpijskom programu nije zagarantirana. Još da napomenemo, broncu su uzeli karatisti iz Japana, Ryutaro Araga i Turske, Ugur Aktaš.
Top 5 internet kladionica
100% bonus do 5000kn
Favbet kladionica jedna je od najboljih hrvatskih kladionica koja svojim prepoznatljivim bonusima i ponudom, ruši sve standarde. Osim kladionice, tu je i casino sekcija s mnogo popularnih slot igara.
500kn bonusa na prvu uplatu
PSK je prva sportska kladionica u Hrvatskoj koja svih ovih godina uspijeva zadržati standard kakvog je postavila od samog početka.
400 EUR bonusa na prvu uplatu
Mozzart je regionalna kladionica, sponzor brojnih poznatih klubova i sportaša, koja je postala jedna od najprestižnijih destinacija za klađenje u svijetu.
1000kn paket dobrodošlice
Germania je jedna od najprepoznatljivijih kladionica, koja je na hrvatskom tržištu prisutna već više od 2 desetljeća.
