Pratite nas

Pozdrav, koji sadržaj vas zanima?

Na današnji dan

Prije točno 17 godina: Brazilske zvijezde začinile spektakl u utakmici s ‘Vatrenima’ na punom Poljudu

Na današnji dan 2005. godine, Hrvatska i Brazil odigrali su neodlučeno u prijateljskoj utakmici na Poljudu 1:1.

U prekrasnom ambijentu Hrvatska je povela u 32. minuti golom Nike Kranjčara. Brazil je izjednačio u 42. minuti preko Richardinha.

Ovo je bio prvi međusobni dvoboj Hrvatske i Brazila u povijesti, a još smo tri puta igrali s njima i Hrvatska, nažalost, i dalje ne zna za pobjedu.

Ostavi komentar

Možda će vas zanimati

Nogomet

Još su se ranije za domaćinstvo završnog turnira kandidirale Nizozemska, Belgija, Poljska i Wales, četiri ekipe iz skupine A4

Nogomet

Hrvatska je slavila protiv Austrije u Beču s 3-1. S ovom pobjedom smo osigurali plasman na final four Lige nacija.