Sean Sweeney novi glavni trener Orlando Magica

Orlando Magic imenovao je Seana Sweeneya (41) novim glavnim trenerom, objavio je klub u ponedjeljak. Sweeney, koji trenutno obnaša dužnost prvog pomoćnog trenera San Antonio Spursa, pridružit će se klubu nakon NBA finala u kojem Spursi igraju protiv New York Knicksa.

Sweeney je ranije bio pomoćni trener u Brooklyn Netsima, Milwaukee Bucksima, Detroit Pistonsima i Dallas Mavericksima, a u stručni stožer San Antonia ušao je 2025. kao drugi pomoćnik Mitcha Johnsona. Predsjednik košarkaških operacija Magica Jeff Weltman istaknuo je da Sweeney donosi iznimnu radnu etiku i visok intenzitet.

Orlando se u svibnju razišao s dotadašnjim trenerom Jamahlom Mosleyjem nakon što su u prvom krugu doigravanja ispali od Detroita, iako su vodili 3-1 u seriji.

Tvrtko Horvat

Stručnjak za sportsko klađenje i savjetnik za iGaming industriju

Tvrtko Horvat je stručnjak za sportsko klađenje s bogatim iskustvom u industriji igara na sreću. Karijeru je započeo u fizičkim kladionicama, gdje je radio na raznim pozicijama vezanim uz korisničko iskustvo, analizu tečajeva i upravljanje ponudom. Kasnije se prebacio na online sektor, gdje je posljednjih 8 godina fokusiran na razvoj i testiranje ..
Posebna ponuda za vas! 🤑
Pretplati se i uzmi 40 FS + 20% cashback!
Please enter a valid email address.
Pozivamo vas da se pridružite našoj zajednici!
👍
Hvala!

Dodali smo vas na našu mailing listu.