Pratite nas

Pozdrav, koji sadržaj vas zanima?

Sport

Švicarka ipak prejaka za Donnu! Druga nositeljica slavila nakon sat i pol igre

Donna Vekić nije se plasirala u polufinale WTA turnira u Tallinnu. Porazila ju je Belinda Benčić s rezultatom 6-4,6-1.

Nažalost, Donna Vekić nije nastavila sa sjajnim partijama koje je pružala ovaj tjedan na WTA turniru u Tallinnu. Poražena je od svoje velike prijateljice i druge nositeljice turnira, Belinde Benčić, s rezultatom 4-6, 1-6.

Prvi set bio je dosta konkurentan i igračice su bile dosta nesigurne na svojim servisima. Na startu dvoboja, Benčić odmah gubi svoj servis, ali ga ekspresno vraća u sljedećem gemu. Zatim ga Donna ponovno gubi pri rezultatu 1-2, no već na sljedeći servis Benčić, vraća stvari na početak. Tu drami nije bio kraj, Belinda oduzima ponovno Donni servis i odlazi na 3-5 te servira za set. Vekić je uspjela ponovno oduzeti servis, ali Benčić na kraju osvaja set sa 6-4.

U drugom setu, to je bila jednosmjerna ulica, gdje naša igračica gubi dva puta svoj servis i donosi Švicarki pobjedu, koja ju odvodi u polufinale.

Nažalost, servis je danas bio mizeran, čak šest puta je Osječanka gubila servis, što joj 14. igračica svijeta nikako nije mogla oprostiti.

Ostavi komentar

Možda će vas zanimati

Tenis

Hrvatska Davis cup reprezentacija poražena je u polufinalu završnog turnira u Malagi. Australski par, Purcell/Thompson, bio je bolji od Pavića i Mektića.

Sport

Borna Ćorić doveo je Hrvatsku do vodstva u Malagi. U dva seta bio je bolji od Roberta Bautiste- Aguta.

Tenis

Hrvatska od 16:00 starta svoj ogled na Davis Cupu. Naši igraju protiv reprezentacije Španjolske.