Toni Garma produžio ugovor s Real Madridom do 2030.

Hrvatski 16-godišnji košarkaš Toni Garma produžio je ugovor s Real Madridom na dodatne četiri sezone, do 2030. godine. Kako u petak prenosi madridski dnevnik Marca, mladi bek šuter nastavit će se razvijati u podmlatku kluba s ciljem ulaska u prvu momčad europskog doprvaka.

Madridski klub time je osigurao budućnost igrača kojeg se smatra jednim od najboljih europskih košarkaša generacije rođene 2010. godine. Garma je u Real Madrid stigao 2023. godine iz MKK Novi Zagreb.

U seniorskoj momčadi Real Madrida, koja ove sezone nije osvojila niti jedan trofej unatoč tri finala, nastupa hrvatski reprezentativac Mario Hezonja. Hezonja je proglašen najkorisnijim igračem (MVP) španjolske lige u protekloj sezoni.

Tvrtko Horvat

Stručnjak za sportsko klađenje i savjetnik za iGaming industriju

Tvrtko Horvat je stručnjak za sportsko klađenje s bogatim iskustvom u industriji igara na sreću. Karijeru je započeo u fizičkim kladionicama, gdje je radio na raznim pozicijama vezanim uz korisničko iskustvo, analizu tečajeva i upravljanje ponudom. Kasnije se prebacio na online sektor, gdje je posljednjih 8 godina fokusiran na razvoj i testiranje ..
Posebna ponuda za vas! 🤑
Pretplati se i uzmi 40 FS + 20% cashback!
Please enter a valid email address.
Pozivamo vas da se pridružite našoj zajednici!
👍
Hvala!

Dodali smo vas na našu mailing listu.