Pratite nas

Pozdrav, koji sadržaj vas zanima?

Sport

UŽIVO! Hrvatska povela u Malagi! Ćorić srušio Bautistu Aguta

Borna Ćorić doveo je Hrvatsku do vodstva u Malagi. U dva seta bio je bolji od Roberta Bautiste- Aguta.

Sjajan početak hrvatske u Davis Cupu. Borna Ćorić je u dva seta savladao 21. igrača svijeta, Roberta Bautistu- Aguta. Rezultat je na kraju bio 6:4, 7:6.

Obojica su samouvjereno krenuli u meč. Držali su svoje servise sve do osmog gema, a onda se dogodio ključan trenutak. Borna uzima servis Agutu i dolazi u vodstvo od 1:0 u setovima.

U drugome setu slična priča, ali nije bilo brejkova. Set odlazi u 13. igru, a tamo se Ćorić bolje snalazi. Rezultatom 7:4 dolazi do pobjede nad Agutom.

Sljedeći je Marin Čilić koji može dovesti Hrvate do velike prednosti. On igra protiv Pabla Carenna Buste.

Ostavi komentar

Možda će vas zanimati

Tenis

Hrvatska Davis cup reprezentacija poražena je u polufinalu završnog turnira u Malagi. Australski par, Purcell/Thompson, bio je bolji od Pavića i Mektića.

Tenis

Rutinerski je ovo bilo. Borna Ćorić je u dva seta slavio u prvom dvoboju polufinala Davis Cupa. Pobijedio je 90. igrača svijeta, Thanasisa Kokkinakisa....

Sport

Na teniski teren u Malagi izašli su Borna Ćorić i Thanasi Kokkinakis, u dvoboj koji je izuzetno važan za daljnju sudbinu obje reprezentacije

Sport

Marin Čilić odveo je Hrvatsku u polufinale Davis cupa. Pobjedom protiv Španjolca Pabla Carrena Buste, donio je konačnih 2:0.