Pozdrav, koji sadržaj vas zanima?

Nogomet

VIDEO Hrvatska slavila protiv Danske na Maksimiru! Pogledajte sve golove sa susreta

Hrvatska je slavila na Maksimiru protiv reprezentacije Danske s 2:1.

Hrvatska reprezentacija na sjajan način je nastavila svoj put u skupini Lige nacija. Večeras su na Maksimiru slavili protiv reprezentacije Danske s rezultatom 2:1.

Prvo poluvrijeme nije nam ponudilo puno akcije. Hrvatska je bila nešto konkretnija ekipa, ali nije bilo opasnosti za mrežu Petera Schmeichela. Dvije poluprilike Gvardiola i Šutala, bile su najkonkretnija opasnost.

Drugo poluvrijeme nam donosi više akcije. Hrvatska je krenula ofenzivnije i to je dalo ploda. Samo pet minuta je bilo dovoljno da ‘Vatreni’ zatresu mrežu. Sjajno je pogodio Borna Sosa i doveo je Hrvatsku do vodstva, možemo slobodno reći, zasluženog.

Nakon pogotka, Hrvatska je bila ta ekipa koja napada, ali nikako nisu uspijevali podebljati prednost. Kako to inače u nogometu biva, kad ne zabijete, primit ćete i tako je i bilo. Najbolji danski igrač, Christian Eriksen, fantastičnim je udarcem poentirao te je lijepo zabio za poravnanje rezultata. Zatim Dalić uvodi Lovru Majera, koji je u sjajnoj suradnji s Petkovićem, fantastično ponovno doveo Hrvatsku do vodstva samo minutu kasnije.

Hrvatska je na kraju slavila s rezultatom od 2:1 te je zasjela na prvo mjesto skupine.

Golove s utakmice, pogledajte OVDJE.

Ostavi komentar

Možda će vas zanimati

Nogomet

Još su se ranije za domaćinstvo završnog turnira kandidirale Nizozemska, Belgija, Poljska i Wales, četiri ekipe iz skupine A4

Nogomet

Hrvatska je slavila protiv Austrije u Beču s 3-1. S ovom pobjedom smo osigurali plasman na final four Lige nacija.