Pratite nas

Pozdrav, koji sadržaj vas zanima?

Nogomet

VIDEO Tudorov stroj ne staje! Nastavljaju niz nepobjedivosti i drže korak za PSG-om

Nova utakmica i nova pobjeda Marseilla, kojeg vodi naš Igor Tudor. U sedmom kolu pao je Lille s rezultatom 2-1. Nije sve tako dobro krenulo za Marseille, jer su već u 12. minuti primili pogodak. Mrežu je zatresao Ismaily.

Marseille se vraća u igru u 26. minuti, kada Alexis Sanchez dočekuje loptu, koju je sjajno poslao Under Cengiz i sjajno je zabio.

Konačan rezultat postavlja Samuel Gigot. Iz nabačaja je Kolašinac sjajno proslijedio loptu glavom Gigotu, koji sjajno zabija za konačnih 2-1.

Tudor se osvrnuo na samu utakmicu, a iskoristio je i priliku, odbrusiti kritičarima, zbog neigranja Dmitryja Payeta, kojeg je odmarao ovaj susret.

– Već tri puta postavljate mi isto pitanje, to je joker pitanje, pobjeđujemo ili gubimo! Čestitam onima koji su igrali večeras. Dimitrija vidim u dobrom trenutku, osjeća se dobro, kao Gerson koji ga je zamijenio ili kao kompletna momčad. Puno je utakmica, svaka je bitna. Razgovarao sam s njim, objasnio mu svoj plan, igramo svaka tri dana i moram rotirati. On će početi u utorak protiv Eintrachta. Imao je i mali problem s ozljedom. Pozitivan je i znam njegove kvalitete – rekao je Tudor na tu temu.

Marseille s PSG-om dijeli prvu poziciju. Obje ekipe imaju po 19 bodova iz sedam sureta, ali Parižani imaju bolju gol razliku.

Ostavi komentar

Možda će vas zanimati

Nogomet

Zdravko Mamić ponovno je podignuo prašinu u intervjuu koji je dao za jedan Bosansko Hercegovački medij.

Nogomet

Nakon utakmice Hrvatske s Japanom u kojoj je Hrvatska prošla dalje nakon izvođenja jedanaesteraca, svi smo slavili Dominika Livakovića koji je obranio čak tri...

Nogomet

Ni Zoran Milanović nije ostao ravnodušan na proslavu gola kod Brazilaca. On smatra da je to neprilično.

Nogomet

Hrvatska je, kao što znamo, prije dva dana izbacila Japan sa Svjetskog prvenstva nakon jednog trilera jedanaesteraca. Puno se pričalo o tome, pa smo...