Pratite nas

Pozdrav, koji sadržaj vas zanima?

Nogomet

LP: Nastavlja se priča ‘Žute podmornice’, Villarreal nakon Juventusa izbacio i Bayern

Nogometaši Villarreala, prošlogodišnji osvajači Europa lige, napravili su još jednu senzaciju u Ligi prvaka nakon što su u uzvratu četvrtfinala izbacili minhenski Bayern odigravši na Allianz Areni u Munchenu 1:1.

Bayern je od početka utakmice preuzeo inicijativu te je dominirao, ali Villarreal se uspješno obranio te je rezultat na poluvremenu bio 0:0.

Kako se kaže u narodu, ne možeš se braniti svih 90 minuta i to se obistinilo već u 52. minuti kada je najbolji strijelac Lige prvaka, Robert Lewandowski, zabio za 1:0. Lewandowskom je to bio 13. pogodak u ovoj sezoni.

Kada su svi mislili da će utakmica otići u produžetke, dvije minute prije kraja, u 88. minuti, šok za Allianz Arenu. Villarreal je prvi put na utakmici prešao centar te Samuel Chukwueze na asistenciju Gerarda Morena zabija pogodak za 1:1 te odvodi momčad Unaija Emeryja u polufinale Lige prvaka.

Villarrealu je ovo prvo polufinale Lige prvaka nakon 2006. godine kada su ispali od londonskog Arsenala. Trener “Žute podmornice” tada je bio Čileanac, Manuel Pellegrini.

Villarreal će u polufinalu igrati protiv boljeg iz dvoboja Benfica – Liverpool.

Ostavi komentar

Možda će vas zanimati

Prognoze utakmica

Danas Hrvatska igra protiv Japana u utakmici osmine finala Svjetskog prvenstva u nogometu. Taj susret počinje u 16 sati, a prijenos će mu biti...

Nogomet

Eduardo Da Silva je na predivan način zaželio sreću 'Vatrenima' protiv Japana.

Nogomet

Pogledajte koliko će HNL klubovi zaraditi od sudjelovanja Hrvatske na SP.

Nogomet

Po prvi put u povijesti, svaki kontinent ima po barem jednog predstavnika u nokaut fazi svjetskog prvenstva.