Pratite nas

Pozdrav, koji sadržaj vas zanima?

Nogomet

Svjetsko prvenstvo: Paulo Bento nadmudrio Diega Alonsa, Urugvaju samo bod na startu

Nogometaši Urugavaja, po mnogima favoriti iz sjene na ovom Svjetskom prvenstvu, nisu baš na najbolji način otvorili ovo natjecanje odigravši samo 0:0 protiv žilave reprezenatacije Južne Koreje.

U prvom dijelu nije bilo lijepog nogometa, bila je to šahovska partija između Diega Alonsa i Paula Benta. Najbolju priliku imao je urugvajski stoper, Diego Godin, koji je u 45. minuti pogodio gredu korejskoga gola. U nastavku, u 63. minuti je pokušao Jose Maria Gimmenez. Huy San Cho je pokušao postići pogodak za Koreju u 70. minuti, ali je lopta otišla pokraj gola. Na kraju, najbolju priliku na utakmici imao je Urugvaj, kada je Jose Maria Gimenez zatreaso gredu u 88. minuti.

Sve u svemu, siromašna utakmica te je podjela bodova najrealniji ishod ovog dvoboja.

Urugvaj u sljedećem kolu igra protiv Portugala, dok Južna Koreja igra protiv Gane.

Ostavi komentar

Možda će vas zanimati

Nogomet

Hrvatskoj reprezentaciji dodijeljen je četiri puta. Prvi put još prije devet godina u srazu "Vatrenih" s Južnom Korejom u Londonu (4:0)

Sport

Gospođa Juratek vjerojatno je na pogrešan način protumačila riječi izbornika kojemu nije bila namjera omalovažavati drugi sport

Nogomet

Hrvatska je jedina selekcija u četvrtfinalu SP-a, a da se nalazi istočnije od Nizozemske koja spada u Zapadnu Europu

Nogomet

Urugvajski izbornik, Diego Alonso, na korak je do odlaska s klupe reprezentacije Urugvaja, nakon što s Urugvajem, unatoč pobjedi (2:0) protiv Gane u posljednjem...